Jessica 8

6. ledna 2013 v 17:26 | Amber Lisa
Část 8.

Max se ušklíb. ,,Jak si přeješ." řekl.Jessica vypjala hruď a diamant na její hrudi se zaleskl ve světle. Maxie na poslední chvíli zarazil Jima. ,,No ne..." vydechl překvapeně ,,Ty jsi Dítě Zamrzlých plání... Ta nejmladší..." Přistoupil ještě kousek blíž. Aaron jí znovu schoval za sebou. ,,Ustup chlapče..." řekl Maxie příjemným hlasem,ve kterém byla i kapka podlézání. Aaron na vteřinu zavřel oči a ustoupil. ,, To bylo od tebe rozumné..." řekl Maxie a stoupl si před Jessicu. Zvedl ruku - nejspíš jí chtěl pohladit po hlavě - ale vtom odletěl na stěnu. Jessica se podívala na Aarona.Měl zvednutou ruku a oči mu hořely plamenem. ,,Aaron je psychik!" došlo jí.
Maxie byl vzteky bez sebe. ,,Střílejte,hlupáci! " vyjekl na Jima a Tima. Oba na Aarona namířili zbraně a vystřelili. Ale ani jedna kulka Aarona nezasáhla. Včas je stačil odklonit za směru. Pak mu z rukou vyšlehly dva zlaté plameny,které srazily oba na zem. Maxie se sesbíral ze země. ,,Takže psychik,jo?" zavrčel. Jessica viděla,že z pouzdra vytáhl nůž ze zakalené ocele. Kousla se do rtu.Podívala se na Aarona. Ten kývl.
,,Ale i na vás mám zbraň..."řekl Maxie a hodil nůž po Aaronovi. Zasáhl ho do ramene. Vykřikl a padl na kolena. Maxie měl v očích výraz triumfu.Ale byl ov něm i něco jiného. Že by šílenství? Každopádně se otočil na ní. ,,A teď ty. Půjdeš se mnou." řekl. Jessica se podívala na Aarona. Z ramene mu tekla proudem krev.Ale vrtěl hlavou. ,,Ne...Já musím..." pomyslela si a podívala se na Maxieho. ,, Mám pocit,že bych neměla." řekla a nasadila roztomilý úsměv . ,,Já ti nedával na vybranou." řekl Maxie a chytil jí za zápěstí. ,,Ne!" vyjekla Jessica a Maxie se náhle zhroutil. Aaron se vyděsil. Jessica použila část své síly,aby ho omráčila.
V tu chvíli tam vletěl Andrej a Oliver s brokovnicí. ,,Do háje - co se tu stalo?!" zeptal se Andrej. ,,Tady někdo udělal pořádnou paseku." řekl Oliver. ,,Přestaňte s tím,konečně - copak jste slepí?" obořila se na ně Jessica ,,Aaron je zraněný,tupci!" Oliver chvíli jen tupě zíral,zatímco Andrej přiklekl k Aaronovi a začal mu pomalu vytahovat ten nůž. ,,Zarazil ti ho teda dost hluboko." řekl ,,Pitomá zakalená ocel."
Oliver se podíval po zemi. Před ním ležel na zemi Jim a Tim a před Jessicou omráčený Maxie.Bylo to trochu znepokojivé. ,, Co se stalo ?" zeptal se Lucas,který stál na prahu dveří. Za ním se přihnala Amanda a Matthew. Amanda byla zadýchaná a úplně bledá. ,,Jste všichni v pořádku?" zeptal se Matthew. ,,Vypadá tohle ...AU! Andreji,opatrněji bych prosil." sténal Aaron. ,,Chceš to vyléčit?" okřikl ho Andrej ,,Tak buď ticho."Lucas přešel k Jessice. ,,Co se to stalo,Jess?" zeptal se. ,,Nic extra.Aaron mě bránil a oni " ukázala na oba pobudy ,,ho chtěli zastřelit. Maxmilián mě potom chtěl odvést a zranil Aarona.Tak jsem ho poslala do říše snů."
Lucas se podíval na Maxieho a pak na Jessicu. Vypadal trochu překvapeně. ,,Tohle jsi mu udělala ty? " zeptal se. Jessica kývla. Lucas se usmál a objal jí. ,,Sakra,ty jsi skvělá." řekl,když jí pustil. Jessicu to překvapilo. ,,Myslíš..." zašeptala a podívala se na Olivera. Ten jí podal nějakou mléčně bílou láhev . ,,Je načase,aby jsi se napila." řekl. ,,Co je to? " ,,Ovládačka." řekla Amanda a postavila se k ní. Oliver otevřel láhev a postavil se z druhé strany. ,,Co se potom stane?"
,,Všichni čtyři se staneme mocnějšími psychiky." řekl Aaron a postavil se před ní. Jessica se podívala do láhve. Uvnitř byla rudá tekutina. Zavřela oči a celou láhev vypila.
Potom se zhroutila na zem. Lucas jí zvedl hlavu. ,,Co se děje? " zeptal se. Oliver se na ní podíval a zkontroloval jí životní funkce. ,,Je to dobrý.Dýchá." řekl ,,Teď se srovná vše,co natropila , když neovládala svou moc a zkoncentruje se. Bude to trvat pár hodin,takže se mezitím rozhodneme,co s nimi." kopl do Maxieho.Ten se nevzbudil. ,,Zatím je hodíme do jiné cely." řekl Matthew. O Jessicu už se moc nestaral. Ta poslední věc,kterou svou silou způsobila,se srovnat nemohla,takže se Matthew zase vrátil zpět k svému já.
Lucas zvedl Jessicu a odnesl jí na ošetřovnu.Amanda,Aaron,Andrej a Oliver posbírali Maxieho a jeho pobočníky a odtáhli je do jiných zamřížovaných cel.

Tak - číslo 8 hotové,což znamená video! Tohle jsem vytáhla,když jsem hledala AMV s Hurry up and Save me. Osobně se mi líbí.Jestli se bude líbit vám,to nevím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama