Jessica 6

4. ledna 2013 v 20:45
Část VI.

Ona totiž Jessica dostala do vínku s mapou i zvláštní schopnosti. Ale ty neovládala.Aspoň ne teď.Bylo dost těžké je ovládnout a Jessice dávalo hodně práce vůbec udržet tu sílu na uzdě. Ale dneska jí nechala,aby volně proudila zkrs její tělo jako vodu.A tak se stalo,že omylem nechala Matthewa,aby odhalil skryté pocity k ní. A Matthew jí měl rád.Dokonce víc,než si byl ochotný připustit.
Jessica byla nucena použít trochu své schopnosti,aby si vyléčila vnitřní krvácení.Tuhle část ještě ovládala.Aaron za ní teď chodli často a ošetřoval jí.Bylo to od něj milé. Ale on tím hrozně trpěl.Chtěl jí to hrozně říct. Ale nemohl. Ztratil by jednak její důvěru,jednak ochranu obou bratrů.A věděl,že hodně lidí na základně ho chce vidět pod zemí.
Jednou odpoledne za ní přišel Lucas sám.Jessica se rychle postavila. Byla zesláblá,ale ochotná bojovat. Lucas se usmál. Byl to chladný,děsivě klidný úsměv. ,,Klid slečninko." řekl a hodil jí její plášť. ,,Hrozí nám nebezpečí. Někdo nás podrazil a tebe tu prozradil. Musím tě přesunout do podzemních prostorů. Tam není možné tě najít." ,,Kdo může být pro vás nebezpečný?" zeptala se Jessica. Myslela to v žertu,ale z Lucasovy tváře bylo vidět,že nevtipkuje.
,, Moc lidí ne.Bohužel však jeden ano. Je to náhodou náš starší bratranec, Max. " ,,Že by rodinný podnik? " řekla znovu v žertu Jessica. Lucas nečekaně vytáhl velký,ostrý nůž a nastavil jí ho těsně před oči. ,,Neprovokuj,slečinko.Tenhle nůž umí zabíjet. Ale máš pravdu. Je to rodinný podnik. Ale měl být Matta. Maxie nám ho vzal. Ten vůl podplatil notáře." řekl.
Jessica chápala vážnost situace,nicméně to nedokázala brát vážně. Věděla,že jí prakticky nic nehrozí. Teoreticky jí může někdo zase zmlátit. Toho se bála. ,,Kde je ten pejsek? " zeptala se,když se oba zastavili před celou v podzemí. ,,Jaký ? " podivil se Lucas. ,,Nedělej hloupého.Ten,co šel hledat pomoc a skončil u vás." řekla nazlobeně Jessica ,,Kde je můj Klins? ",,Tvůj pejsek je v rukou naší zvěrolékařky,ale po celou dobu kňučí a nenechá k sobě nikoho přiblížit." řekl Lucas. ,,Můžete... mi ho přivést? " zeptala se. ,,Snad." řekl Lucas,postrčil jí do cely a zabouchl za ní dveře.

Za pár minut se ozvalo vrčení,štěkot a kňučení. ,,Klinsi! " zvolala Jessica.Vzteklý štěkot se změnil na šťastný a za vteřinku se otevřely dveře a dovnitř vletěla béžově žlutá střela.Malý psík Jessicu povalil na zem a olíznul jí obličej. ,,Kline..." drbala ho a mazlila se s ním.Upřímně - malé štěně byl její jedinný přítel,když nepočítá Arthura...Když nad tím tak přemýšlí...Proč je na ní Arthur tak milý? Nikdy nad tím nepřemýšlela - ale teď jí to přišlo divné.

V příštím díle se dozvíme,kdo je Arthur a proběhne tu malá rodinná válka. Určitě si to přečtěte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama