Leden 2013

Jessica 9

6. ledna 2013 v 19:04 | Amber Lisa |  Povídky
Lucas poté rychle svolal poradu. Osud Maxe - i když to byl jejich bratranec - byla nejasný a Lucas s Matthewem se museli poradit s ostatními,než o něm začnou rozhodovat.
Matthew byl nemilosrdný a chtěl ho podříznout - doslova - jako ovci. Podle něj by si to zasluhoval. Lucas ho klidnil. ,,Vypadá to,že to zklidnění ti moc neprospělo." řekl. Matthew ho uhodil. Lucas se rozzlobil a rána,kterou dostal Matthew ho poslala na zem. ,,Vůbec." dokončil. ,,Já navrhuji,aby byly oba s výstrahou propuštěni." řekl Aaron. ,,Měkoto." zakřenil se Matthew a třel si tvář. Nečekal tak druhou ránu od Lucase. ,,Neh toho!" zavrčel. ,,Chováš se jako děcko. Měl bys toho rychle nechat , nebo můžeš rovnou odejít a já přebírám velení . Ale takhle se chovat nebudeš - ne tady . Tak co? "
Matthew si rezignovaně sedl a mlčel. ,,Tak dobře.Aarone," otočil se na staršího bratra ,,Tvůj návrh je velmi diplomatický, avšak Maxie by na něj nikdy nepřistoupil.Nenávidí prohru. Za pár dní by byl zpátky."
,, A co smír?" zeptala se Amanda.Lucas včas zarazil Matthewa,aby se nezačal smát a řekl : ,,To ne.To by nepřijmul."
,,A zkusil jsi to?" Všichni se otočili ke dveřím. Stála tam Jessica. Ale opravdu to byla ona? Měla krásně bílé vlasy a oči jí modře zářily. A i tvář se zmněnila. Vypadala teď víc jako dítě,než jako dívka

,,Zkus to. Určitě řekne ano." opakovala. Oliver vyskočil a přešel k ní. ,,Jessico! Transformace ještě není hotová." vyjekl. ,,To je jedno." řekla nepřítomně ,,Nemusí být hotová,abych svou sílu ovládla." ,,To si jen myslíš.Můžeš si ublížit!" oponoval Aaron. ,,Teď ne,bratříčku. Musíme vyřídit tu záležitost s Maxiem." okřikla ho Jessica a běžela do sklepa.
,,Jak ví,že jsme je hodili do sklepa?" podivil se Matthew. ,,To je fuk - musíme za ní,než něco vyvede." řekl Oliver a vyběhl za ní. Lucas a Amanda ho následovali.
Ve sklepě zatím Maxie házel Míčkem o stěnu a klel. Když uslyšel jekot - ne křik,jekot - zvadl hlavu. Mříže se roztavily a ve dveřích stanula Jessica. ,,Maxmiliáne Parkrere!" zahřměla ,,Dostal jsi možnost volby! Vím,že jsi zvíře a tyran,ale smtr si nezasloužíš.Zatím.Máš na výběr smír nebo definitivní odchod.Buď uzavřeš se svými bratranci mír a nikdy už proti nim neřekneš křivé slovo,nebo odejdeš a už se nikdy nevrátíš! A dřív,než zvolíš se rozmysli,jestli je to správná volba."
Maxie byl udivený a trochu vyděšený - i když by to nepřiznal. ,,Uzavřu mír - pod jednou podmínkou." řekl. Jessica se na něj podívala.Max vstal a přešel k ní. ,, Chci od tebe tu největší maličkost,jaká může být." pokračoval. Jessica mu podala ruku.
,,Řekni své přání." Max jí chytil a přitáhl k sobě a políbil jí na rty.Zatajila dech - a náhle jí vlasy ztmavly.Omdlela.
Maxie jí chytil a položil jemně na zem. Je pěkná,když spí... pomyslel si.
V tu chvíli tam přiběhli Lucas,Amanda a Oliver. ,,Co se stalo?" zeptala se Amanda,když viděla,jak Jessica leží před Maxiem v bezvědomí,zato v obyčejných šatech a s tmavými vlasy. ,,Nabídla mi smír." řekl Maxie. ,,A co ty?" zeptal se Lucas. ,,Přijal ho." řekl Maxie náhle vyšším tónem.
,,Je opravdu krásná,když spí..." otočil se znovu na Jessicu. ,,To asi ano..." přiznal Lucas. ,,Hele!Nechte toho! Je to má ségra." okřikl je Oliver. Zvedl jí a odnesl znovu na ošetřovnu.Dívce,která tam zrovna hlídala,řekl : ,,Nepouštěj jí z lůžka dřív než za dvě hodiny." a odešel.
Jessica se probudila za jednu a půl hodiny. Bolela jí hlava,ale vzpomínala si na všechno.Mrzelo jí,že mu podlehla. Nenáviděla se,protože jí ... protože se jí líbil !

Jessica 8

6. ledna 2013 v 17:26 | Amber Lisa
Část 8.

Max se ušklíb. ,,Jak si přeješ." řekl.Jessica vypjala hruď a diamant na její hrudi se zaleskl ve světle. Maxie na poslední chvíli zarazil Jima. ,,No ne..." vydechl překvapeně ,,Ty jsi Dítě Zamrzlých plání... Ta nejmladší..." Přistoupil ještě kousek blíž. Aaron jí znovu schoval za sebou. ,,Ustup chlapče..." řekl Maxie příjemným hlasem,ve kterém byla i kapka podlézání. Aaron na vteřinu zavřel oči a ustoupil. ,, To bylo od tebe rozumné..." řekl Maxie a stoupl si před Jessicu. Zvedl ruku - nejspíš jí chtěl pohladit po hlavě - ale vtom odletěl na stěnu. Jessica se podívala na Aarona.Měl zvednutou ruku a oči mu hořely plamenem. ,,Aaron je psychik!" došlo jí.
Maxie byl vzteky bez sebe. ,,Střílejte,hlupáci! " vyjekl na Jima a Tima. Oba na Aarona namířili zbraně a vystřelili. Ale ani jedna kulka Aarona nezasáhla. Včas je stačil odklonit za směru. Pak mu z rukou vyšlehly dva zlaté plameny,které srazily oba na zem. Maxie se sesbíral ze země. ,,Takže psychik,jo?" zavrčel. Jessica viděla,že z pouzdra vytáhl nůž ze zakalené ocele. Kousla se do rtu.Podívala se na Aarona. Ten kývl.
,,Ale i na vás mám zbraň..."řekl Maxie a hodil nůž po Aaronovi. Zasáhl ho do ramene. Vykřikl a padl na kolena. Maxie měl v očích výraz triumfu.Ale byl ov něm i něco jiného. Že by šílenství? Každopádně se otočil na ní. ,,A teď ty. Půjdeš se mnou." řekl. Jessica se podívala na Aarona. Z ramene mu tekla proudem krev.Ale vrtěl hlavou. ,,Ne...Já musím..." pomyslela si a podívala se na Maxieho. ,, Mám pocit,že bych neměla." řekla a nasadila roztomilý úsměv . ,,Já ti nedával na vybranou." řekl Maxie a chytil jí za zápěstí. ,,Ne!" vyjekla Jessica a Maxie se náhle zhroutil. Aaron se vyděsil. Jessica použila část své síly,aby ho omráčila.
V tu chvíli tam vletěl Andrej a Oliver s brokovnicí. ,,Do háje - co se tu stalo?!" zeptal se Andrej. ,,Tady někdo udělal pořádnou paseku." řekl Oliver. ,,Přestaňte s tím,konečně - copak jste slepí?" obořila se na ně Jessica ,,Aaron je zraněný,tupci!" Oliver chvíli jen tupě zíral,zatímco Andrej přiklekl k Aaronovi a začal mu pomalu vytahovat ten nůž. ,,Zarazil ti ho teda dost hluboko." řekl ,,Pitomá zakalená ocel."
Oliver se podíval po zemi. Před ním ležel na zemi Jim a Tim a před Jessicou omráčený Maxie.Bylo to trochu znepokojivé. ,, Co se stalo ?" zeptal se Lucas,který stál na prahu dveří. Za ním se přihnala Amanda a Matthew. Amanda byla zadýchaná a úplně bledá. ,,Jste všichni v pořádku?" zeptal se Matthew. ,,Vypadá tohle ...AU! Andreji,opatrněji bych prosil." sténal Aaron. ,,Chceš to vyléčit?" okřikl ho Andrej ,,Tak buď ticho."Lucas přešel k Jessice. ,,Co se to stalo,Jess?" zeptal se. ,,Nic extra.Aaron mě bránil a oni " ukázala na oba pobudy ,,ho chtěli zastřelit. Maxmilián mě potom chtěl odvést a zranil Aarona.Tak jsem ho poslala do říše snů."
Lucas se podíval na Maxieho a pak na Jessicu. Vypadal trochu překvapeně. ,,Tohle jsi mu udělala ty? " zeptal se. Jessica kývla. Lucas se usmál a objal jí. ,,Sakra,ty jsi skvělá." řekl,když jí pustil. Jessicu to překvapilo. ,,Myslíš..." zašeptala a podívala se na Olivera. Ten jí podal nějakou mléčně bílou láhev . ,,Je načase,aby jsi se napila." řekl. ,,Co je to? " ,,Ovládačka." řekla Amanda a postavila se k ní. Oliver otevřel láhev a postavil se z druhé strany. ,,Co se potom stane?"
,,Všichni čtyři se staneme mocnějšími psychiky." řekl Aaron a postavil se před ní. Jessica se podívala do láhve. Uvnitř byla rudá tekutina. Zavřela oči a celou láhev vypila.
Potom se zhroutila na zem. Lucas jí zvedl hlavu. ,,Co se děje? " zeptal se. Oliver se na ní podíval a zkontroloval jí životní funkce. ,,Je to dobrý.Dýchá." řekl ,,Teď se srovná vše,co natropila , když neovládala svou moc a zkoncentruje se. Bude to trvat pár hodin,takže se mezitím rozhodneme,co s nimi." kopl do Maxieho.Ten se nevzbudil. ,,Zatím je hodíme do jiné cely." řekl Matthew. O Jessicu už se moc nestaral. Ta poslední věc,kterou svou silou způsobila,se srovnat nemohla,takže se Matthew zase vrátil zpět k svému já.
Lucas zvedl Jessicu a odnesl jí na ošetřovnu.Amanda,Aaron,Andrej a Oliver posbírali Maxieho a jeho pobočníky a odtáhli je do jiných zamřížovaných cel.

Tak - číslo 8 hotové,což znamená video! Tohle jsem vytáhla,když jsem hledala AMV s Hurry up and Save me. Osobně se mi líbí.Jestli se bude líbit vám,to nevím.

Jessica 7

4. ledna 2013 v 21:48 | Amber Lisa |  Povídky
Část 7.
Jessica seděla opřená o stěnu a dívala se do stropu. Klins jí ležel na kolenou a podřimoval. I Jessica byla někde mezi spánkem a čilostí.Přemýšlela pořád,proč je na ní Arthur (Aaron) tak milý.Pořád jí to nešlo do hlavy.

Najednou se ozvala strašná rána.Jessica vyskočila a Klins začal vrčet. ,,Už je tady." proběhlo jí hlavou. Zatím nebylo nutné panikařit. Až když se ozval výkřik na chodbě, úplně se roztřásla a v očích se jí objevila slza strachu.
Vešel tam Aaron. ,,Matthew mi řekl,že tě mám chránit." řekl a chytil jí za ruku ,,Nemusíš se bát." ,,Proč jsi na mě tak milý?" zeptala se Jessica. Aaron se usmál. ,,Musíš mít ochránce." řekl. ,,Čí byl ten výkřik?" ,,Ten byl v prvním patře. Lucasova sekretářka." Aaron jí posadil na židli a pohladil jí po tváři. ,,Teď se ale přestaň ptát a mlč. Když budeš mlčet, nic ti neudělají. Jen to hraj se mnou. Jo? " Podíval se jí přímo do očí. Jessica kývla.
O chvíli později se ozval výstřel velmi blízko. ,,Díky bohu - to čekání bylo nesnesitelné." zašeptal Aaron. ,,Arthure... Já mám strach..." řekla tichounce Jessica. ,,Já taky.Ale nesmím to projevit." odpověděl jí Aaron.
Rozletěly se dveře.Dovnitř vešly tři muži.Dva z nich na ně zamířili pistolemi.Jessica se chytila Aarona za rukáv . Klins se po jednom z nich vrhl. Ten na něj namířil zbraň. ,,NE!! Klinsi,k noze!" vyjekla Jessica. Pejsek přiběhl k paničce a ona ho zvedla.
Muž uprostřed se ušklíbl. ,,Ale - Lucas si našel novou hračku?" řekl spíš k sobě než k někomu jinému.Jessica odvrátila oči a potlačila myšlenku na to,že by byl hezký,kdyby nebyl zlý. ,,Ne.Je to jeho chráněnka." řekl Aaron a postavil se před ní. ,,Ovšem.To už tu také jednou bylo,že? " zakroutil hlavou muž. Přistoupil k nim trochu blíž.Klins začal zlověstně vrčet a Aaron vytáhl kudlu. ,,Ty si myslíš,chlapče,že mě tímhle zničíš? " zeptal se muž. ,,Ne,Maxmiliáne. Ale pro obranu téhle dívky udělám vše." řekl Aaron. ,,Polož ten nožík.Ještě se zraníš." ušklíbl se druhý z těch jeho pobočníků. ,,Neutahuj si z druhých,Jime." zasmál se ten první ,,Je to moc kruté." ,,Zavři hubu,Time.To,že jsi starší,neznamená,že mi můžeš rozkazovat." Max zavrčel. ,,Zklapněte oba." řekl .Oba znovu zamířili.
,,Řekni mi,kdo jsi,že mě nazýváš mým jménem,červe? " zeptal se Aarona. Aaron svěsil hlavu a zasekl nehet do dlaně. Otočil se na Jessicu. ,,Je mi to líto.Vše,co si až do teď budeš myslet,všechno je mi líto." řekl a otočil se znovu na Maxieho. ,,Jmenuji se Aaron Smith a jsem bratr téhle dívky. Slíbil jsem matce,že jí budu chránit až do posledního dechu,stejně jako ostatní sourozence." řekl.
Jessice se točila hlava. Její bratr...její bratr... její vlastní bratr... Konečně je tu,aby jí ochránil před zlem... Pak jí napadlo i něco jiného. Zatraceně - proč jí předtím neochránil? Před Lucasovým nožem?! Podívala se na Aarona. Ten se díval na Maxe,stále svírajíc nožík.
,,Ó - rodinné setkání...Jak milé." řekl s falešným soucitem Max.Pokročil ještě blíž. ,,Dotkni se mé sestry a zabiju tě." procedil Aaron mezi zuby. ,,Znovu - tím nožíkem?" zeptal se Max. ,,Klidně i holýma rukama, když bude třeba." řekl Aaron. ,,Můžete si vybrat,pane Smithe - buď mi svou sestru vydáte dobrovolně,nebo si jí vezmu a vy příjdete o život. Vyberte si sám." řekl. ,,Pojď si pro ní,tyrane." řekl Aaron a lehce se přikrčil. ,,Ne.Aarone - to ne..." řekla nejistě Jessica. Aaron jí vzal za ruku. ,,Neboj se,Jess.Já jim tě nedám." slíbil jí. ,,To mi nemůžeš udělat." řekla tiše Jessica,tak,že jí slyšel jen Aaron.,,Ale já to udělat musím."

Mezitím v Lucasově kanceláři....
,,Kurde - kde je ten šmejd?" Lucas byl vzteky bez sebe. Zabili mu sekretářku a navíc mu jeho bratránek proklouzl mezi prsty. ,,Může být jen na jediném místě." upozornila ho Amanda. Ona,Andrej,Oliver a Matthew pozorovali jeho běsnění zdálky. ,,U Jessici." dokončil Oliver. ,,Pane bože - já tam poslala Aarona!" vyjekl Matthew. Andrej beze slova vyběhl ke schodům a sjel jako blesk po zábradlí. Amanda mu byla v patách a brala schody po třech. Za nimi se hnal Matthew a Lucas.
Jen Oliver nepospíchal. Sebral ze stěny brokovnici a počkal na výtah, který už tam bez toho čekal.Byl rychlejší a vedl přímo k cele Jessici.Nemusel se proplétat spletí chodeb.

Max se strašně zasmál.Byl to ten nejděsivější smích,jaký kdy Jessica slyšela.Roztřásla se.
,,Tak fajn." řekl ,,Sám sis to zvolil.Jimme!Střílej." Jessica byla mrštná jako lasička a postavila se před Aarona. ,,Nejdřív mě a až pak jeho." řekl odhodlaně.Aaron se vylekal. ,,Jessico,to není tvůj boj.Ustup!" řekl.Jessica zavřela oči. ,,Nesmím tě nechat zemřít." řekla.

Jessica 6

4. ledna 2013 v 20:45
Část VI.

Ona totiž Jessica dostala do vínku s mapou i zvláštní schopnosti. Ale ty neovládala.Aspoň ne teď.Bylo dost těžké je ovládnout a Jessice dávalo hodně práce vůbec udržet tu sílu na uzdě. Ale dneska jí nechala,aby volně proudila zkrs její tělo jako vodu.A tak se stalo,že omylem nechala Matthewa,aby odhalil skryté pocity k ní. A Matthew jí měl rád.Dokonce víc,než si byl ochotný připustit.
Jessica byla nucena použít trochu své schopnosti,aby si vyléčila vnitřní krvácení.Tuhle část ještě ovládala.Aaron za ní teď chodli často a ošetřoval jí.Bylo to od něj milé. Ale on tím hrozně trpěl.Chtěl jí to hrozně říct. Ale nemohl. Ztratil by jednak její důvěru,jednak ochranu obou bratrů.A věděl,že hodně lidí na základně ho chce vidět pod zemí.
Jednou odpoledne za ní přišel Lucas sám.Jessica se rychle postavila. Byla zesláblá,ale ochotná bojovat. Lucas se usmál. Byl to chladný,děsivě klidný úsměv. ,,Klid slečninko." řekl a hodil jí její plášť. ,,Hrozí nám nebezpečí. Někdo nás podrazil a tebe tu prozradil. Musím tě přesunout do podzemních prostorů. Tam není možné tě najít." ,,Kdo může být pro vás nebezpečný?" zeptala se Jessica. Myslela to v žertu,ale z Lucasovy tváře bylo vidět,že nevtipkuje.
,, Moc lidí ne.Bohužel však jeden ano. Je to náhodou náš starší bratranec, Max. " ,,Že by rodinný podnik? " řekla znovu v žertu Jessica. Lucas nečekaně vytáhl velký,ostrý nůž a nastavil jí ho těsně před oči. ,,Neprovokuj,slečinko.Tenhle nůž umí zabíjet. Ale máš pravdu. Je to rodinný podnik. Ale měl být Matta. Maxie nám ho vzal. Ten vůl podplatil notáře." řekl.
Jessica chápala vážnost situace,nicméně to nedokázala brát vážně. Věděla,že jí prakticky nic nehrozí. Teoreticky jí může někdo zase zmlátit. Toho se bála. ,,Kde je ten pejsek? " zeptala se,když se oba zastavili před celou v podzemí. ,,Jaký ? " podivil se Lucas. ,,Nedělej hloupého.Ten,co šel hledat pomoc a skončil u vás." řekla nazlobeně Jessica ,,Kde je můj Klins? ",,Tvůj pejsek je v rukou naší zvěrolékařky,ale po celou dobu kňučí a nenechá k sobě nikoho přiblížit." řekl Lucas. ,,Můžete... mi ho přivést? " zeptala se. ,,Snad." řekl Lucas,postrčil jí do cely a zabouchl za ní dveře.

Za pár minut se ozvalo vrčení,štěkot a kňučení. ,,Klinsi! " zvolala Jessica.Vzteklý štěkot se změnil na šťastný a za vteřinku se otevřely dveře a dovnitř vletěla béžově žlutá střela.Malý psík Jessicu povalil na zem a olíznul jí obličej. ,,Kline..." drbala ho a mazlila se s ním.Upřímně - malé štěně byl její jedinný přítel,když nepočítá Arthura...Když nad tím tak přemýšlí...Proč je na ní Arthur tak milý? Nikdy nad tím nepřemýšlela - ale teď jí to přišlo divné.

V příštím díle se dozvíme,kdo je Arthur a proběhne tu malá rodinná válka. Určitě si to přečtěte!