Prosinec 2012

Zámek Romana Navrátila

19. prosince 2012 v 12:31 | Amber Lisa |  Pro ty,které miluji
Tohle je báseň o klukovi,který je o trochu starší,než já a bohužel je...no... netrápí ho moc,kolik bych pro něj obětovala, kdyby mě měl rád.

Milý ,vstřícný,chytrý hezký,
jeho očí šlehaj blesky.
pro mě osud bývá těžký
Musím chodit pořád pěšky.

I když někdy k rozthání.
Tehdy byl jedinný
úsměv smutek záhání
jeho oči ve výraz nevinný.

Byl to můj nepřítel - ale pak se stalá změna.
Měli jsme společné zájmy - podobné plány.
A když jsme stáli tam - byla jsem němá.
No tak,kytaro,hraj mi - však jsou mi známy.

Změnil se kvůli své holce.
Je to stěží přešla
Jak tak básnil o své Terce.
Ani já jsem nemohla
zapřít že ho miluju.
světlo na zdi maluju.

Jak to,že ho málo znám?
A přitom ho tak ráda mám?
Jeho úsměv mohl můj být.
O tom můžu teď jen snít.

Pokémon - bacha ! +18!

13. prosince 2012 v 19:48 | Amber Lisa
Nudila jsem se, tak jsem hledala jeden... Nevím jestli bych to směla nazvat Pokémon Hentai obrázky. Našla jsem je a tady jsou! Přidala jsem k tomu i další podobné Pokémon koláže, ale ty dám až za rok...

Č.1
Misty, May a Dawn 1

Č.2

Č.3

Č.5

A víc nic. Nepřehánějme to... :D

Jessica 5

13. prosince 2012 v 15:07 Povídky
Část VI.

Matthew obvykle nezasahoval do toho ,co Lucas dělá - byl to přece jeho mladší bratr.Ale tentokrát došel k názoru,že to malinko přehnal.
Vešel k Lucasovi do pokoje.Ten seděl na posteli a cosi sepisoval. ,,Co chceš Mathew?" řekl nevrle. ,,Abys té dívce přestal lámat kosti." odvětil stejným tónem Mat ,,Moc to našemu záměru nepomůže." ,,Co ty o tom víš? Všechny ty děti jsem vyslíchal stejnou metodou - a nehodlám to změnit. Jestli ti to vadí, je to tvoje věc. " řekl nekompromisně Lukas. ,,Když nebude moc ani promluvit,nebude nám k ničemu! " ,,Však ona to zvládne.Jako její sourozenci..." Matthew viděl,že se o tom Lukas nechce ani trochu bavit.Ale byl tu přeci kvůli jejich věci,nemohl ustoupit mladšímu bratrovi.
,,Mimochodem - četl jsem tu legendu o Dětech ze Zamrzlých plání.Znovu. A jedna věta tu chybí.Ta poslední." řekl Lukas a ukázal mu kus papíru. Všechny jeho strany byly hladké,rovné - až na tu spodní.Ta byla očividně odtržená.
,,Proč by to někdo dělal?",,To nevím.Ale rozhodně je to další překážka."

Jessica byla na pokraji sil.Necítila téměř nic jiného než bolest.Po tom,kolikrát musila bojovat s Lukasem,který měl většinou nůž bych se jí ani nedivila.
Večer za ní přišel hoch,který jí hlídal.Měl v rukou obvazy a láhev s vodou.Klekl si k Jessice a opřel jí o stěnu.,,To jsou věru ošklivé rány." řekl,když jí je začal obvazovat.,,Bolí to moc?" zeptal se.Jessica zavrtěla hlavou,že ne.Ale skutečnost byla jiná.
Když jí ten kluk ošetřil,dal jí napít vody,která mu ještě zbyla. ,,Já vím," začal ,, že pan Lukas není dvakrát milý..." Jessica se zasmála. ,,To opravdu ne." řekla slabě. Kluk se usmál. Byl jí něčím povědomý.Měl podobné oči jako ona. A také některé rysy ve tváři se jí podobaly. ,,Uvídíš,že je to ten nejlepší muž na světě.Jiný by tě zastřelil,kdyby jsi se vzpírala." pokračoval ,,Mimochodem - kdo tě naučil se bránit?" Jessica se narovnala. ,,Můj starší bratr Aaron." Kluk se kousl do rtu.
,,Musel tě mít hodně rád,když ti pomáhal,aby jsi se dokázala bránit." řekl. ,,To asi jo." řekla zamyšlené Jessica ,,Ale já jsem ho moc neznala. Macecha ho prodala dřív ,než jsem ho stačila poznat." ,,To je škoda." řekl ten kluk.
,,Co ty o tom můžeš vědět..." vzdychla Jessica. ,,Náhodou dost." řekl ten hoch ,,Mně prodali sestřičku.A tu jsem od té doby už nikdy neviděl.Ale pánové Lukas a Mathew mi slíbili,že mi pomůžou ji najít." ,,Kdy to bylo?" zeptala se Jessica.
,,Asi před sedmi lety." ,,A ty v to ještě věříš?" ,,Musím.Kdybych se vzdal naděje,nezbylo by mi už nic."
,,A jak se vůbec jmenuješ?" Kluk se na chvíli podíval stranou. Jessica poznala,že něco skrývá. ,,Jmenuju se Arthur." řekl ten chlapec.
Po hodině odešel.A rovnou zamířil do Mathewovi kanceláře.
Ten byl zrovna zabraný do práce.Když zaklepal,řekl dále a dál se věnoval práci.Asi po deseti minutách zdvihl oči a pousmál se. ,,Aarone! Co potřebuješ?" zeptal se. Aaron se postavil do pozoru. ,,Už to nevydržím." řekl ,,Vážně je nutné před ní tajit,že jsme její sourozenci?" Matthew vstal a přešel k Aaronovi. ,,Je mi líto,ale ano.Zatím je to nutné. Dokud nebudeme mít tu mapu,tak to budeme musit tajit." Aaron sklonil hlavu.Matthew mu položil ruku na rameno.
,,Vždyť sám víš,jak bylo tobě,když se ti Amanda nechala poznat." řekl
,,Jo." kývl Aaron ,,Cítil jsem se ukřivděně,protože vás nechala mě mučit."
,,Tak vidíš.A přesně takhle by se cítila ona.Ne - teď to nemůžeme udělat.Ještě pár týdnů to budeš muset vydržet. Pak jí to možná řekneme já nebo Lukas." ,,Dobře." vzdychl Aaron. Matthew ho poplácal po zádech a poslal ho spát.
Ale Aaron nešel spát,ale šel za Oliverem. Chtěl se mu omluvit,protože ještě před pár týdny to byl právě Oliver,kdo byl mučen.
Matthew ještě do noci pracoval.Už si nevzpomínám,na čem to vlastně pracoval.Vím jenom,že se na to pořádně nesoustředil, protože stále myslel na to,jak tu mapu z Jeessici dostat a přitom jí neublížit.Proč jí nechtěl ublížit? O tom napíšu příště,ale můžu vás ujistit,že to má s Jessicou spojeného víc,než je možné.