Jessica 4.

6. října 2012 v 20:02 | Jane |  Povídky
Tak a je to tady.Vymáhání mapy na Jessice.No - nevím jak vy,ale já mám takový pocit,že je v docela velkým maléru.

Část IIII.

,,Dobrá.Je to tvá volba.Já ti nic neudělám.Ale Lucas tak vstřícný nebude." řekl Matthew.Když odešel z místnosti,zamkl za sebou.
Jessicase postavila k oknu.Hlavou se jí honily podivné úvahy.Když jim to řekne,bude konec.Tahle myšlenka se jí ještě jednou vplete do hlavy.Ale jen jednou - víckrát ne.
Netušila proč,ale chtělo se jí hrozně spát,i když bylo teprve ráno.Stejně tu neměla co jiného dělat.

O týden později do pokoje přišel Matthew.Za ním šel mladý muž,asi o rok mladší než Matthew , s černými vlasy,tmavýma očima a nevinně vyhlížejícím obličejem.

,,To musí být... Lucas?" myslila Jessica.Matthew pokynul svému bratrovi a Lucas přistoupil k dívce.Díval se na ní velice zvláštním pohledem. ,,Jessico,opravdu nám nechceš říct,kde může být poklad Čtyř králů? Mohlo by to s tebou být velice nepříjemné." zeptal se. Jessica se na něj podívala - odhodlaně a neústupně.
,,Ne.Klidně mě vrhněte zpět do toho ledového pekla - své dědictví nemůžu vyzradit." řekla pobaveným tónem.Lucas se náhle podíval zlým,trochu vyčítavým ale jinak naprosto přímým pohledem.,,Svůj osud jsi si zvolila sama." řekl.Matthew vrhnul znuděný pohled do země.,,To nedopadne dobře..." měla na mysli Jessica.
,,Vypadni." řekl Lucas Matthewovi.Jakmile za ním klaply dveře,otočil se Lucas na Jessicu.Dívka nestačila ani zamrkat a Lucas už jí spoutal a zatáhl do sklepení.
,,Rychlé,že?"ušklíbl se,vytáhl z kapsy vzduchovku a jediná přesně mířená střela rozmotala provazy.Jessica vykřikla bolestí.
Rychle se otřepala a vyskočila.Ale to byla zvláštně nepatrná chyba.
Lucas možná vypadal velice něžně a krásně - ale uvnitř to byl ten nejhorší grázl a surovec.To bylo strašné zjištění.
Přirazil Jessicu na stěnu a uhodil jí do obličeje.Pak jí asi dvakrát kopl kolenem do břicha.Pak jí začal škrtit.Jessica sice byla trochu v šoku,ale měla ještě trochu síly.Ale čekala na správný okamžik.
Lucas jí nadzvedl.Jessica se začala dusit.Zdvihla koleno a lýtkem mu uštědřila pořádnou ránu do rozkroku.Lucas zaskučel a uvolnil sevření.Nadechla se a kopla ho do břicha.Lucas odletěl a přistál asi o tři metry dál.
Jessica se pevně postavila na nohy.Trochu se třásla.Lucas se také postavil.V očích měl vztek.Z kožené pochvy vytáhl nůž. Dívka věděla,že má málo šancí proti noži.Lucas se na ní vrhl.Uhnula a Lucas narazil do zdi.Podruhé ale neminul.Vrazil jí ten nůž do ramene.Jessica si ho vytáhla a zasáhla Lucase přímo do stehna.Vykřikl.Ale Jessica na to nehleděla.Otočila ho a vykopla ze sklepa.
Pak se zhroutila na podlahu.Těžce dýchala a ztratila hodně krve.Nakonec upadla do bezvědomí,plná bolesti a smutku... Kde jsou její sourozenci? Proč nezůstala na Zamrzlých pláních? Co bude dál? Jak dlouho to ještě vydrží?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 UchiHaKanaDe UchiHaKanaDe | 13. prosince 2012 v 15:29 | Reagovat

Suprovéééé ! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama