Duben 2012

Jessica

20. dubna 2012 v 21:03 Povídky

Část II.


A co se dělo s Jessicou? Ta na tom nebyla nejlíp.Chvíli spala a pak byla dlouho vzhůru.Kůň byl stále u ní.
Druhý den už skoro neviděla.A když už,tak pouze obrysy. Viděla,jak se nad ní kdosi skláněl...
Ten chlapec dostihl Andreje až u Jess.Seskočil z koně a pohlédl tam,kam hleděl on.Viděl propadlinu ve sněhu a v ní někoho ležet.Přišel blíž... Ve sněhu leželo smrtelně bledé děvče.Na krku se jí houpal červený opál.Chlapec si ho prohlédl zblízka a zasmál se. ,,Běž do tábora." řekl Andrejovi ,,naše mise je u konce." ,,Jak to?" zeptal se Andrej. ,,Našli jsme poslední z dítě zamrzlé pláně.Je jím ona."řekl chlapec.Andrej na nic nečekal a rozběhl se ve svých stopách zpět do tábora.
Ten chlapec si sundal kožich,zabalil do něj Jessicu a vyzvedl jí na koně.Pohladil jí po tváři,chytil jejího koně za oprátku a svého koně vedl pomalu zpět do tábora.Tam už shazovali stany, zahazovali ohniště a dobalovali poslední věci.
Tu se k němu otočila jedna dívka.V očích se jí objevil krásný lesk. ,,Sestřička..." hlesla. Ano,byla to její starší sestra,Amanda.Ten kluk se na ní podíval a řekl : ,,Nesmíš jí to říct.Až později.Asi už zapomněla,kdo jsou její sourozenci."
,,Ale...Matthew..." koktala Amanda.
,,Řekl jsem NE! Nikdo jí to nesmí říct."
Amanda se postavila do pozoru,vzala jejího koně a psa a nastoupila s nimi do vrtulníku.Matthew odvedl svého koně do jiného vrtulníku a sundal z něj Jessicu.Položil jí na lehátko.Celou cestu na ni dávali pozor dva chlapci - její bratři,Oliver a Aaron.
Matthew jí měl v úmyslu nechat u sebe,dokud se trochu nevzpamatuje.Ani Jessica,ani její sourozenci nevěděli,jaký plán má Matthew a jeho bratr.Neměli tušení,co se bude dít.

P.S.:Tohle jsem musela kapku přepsat,takže je to tu až o trochu později.

Galerie Mary - 3

18. dubna 2012 v 18:56 | Jane Kasumi a Mary Lilith |  Galerie Mary

Čauky! Hlásí se vám Jane Kasumi s další výstavou mojí sestřeničky, Mistryně Lilith. Užijte si to...Dnes to bude něco trochu jiného, než obvykle... (ďábelský smích)

Když jsem tenhle obrázek viděla poprvé, přišlo mi to divné. Pak jsem si přečetla HOLLY ASS a bylo mi to jasné...

...ta nenávist,co mě naučili bude hnít v mých ranách navěky. A není lékaře co by pomohl, není léku,co by vyléčil. Rány se stávají nesmrtelné a koneckonců i ona nenávist. Hluboké...
Zlomené srdce

Třetí obrázek je zase Pokémon. Tentokráte je to Glaceon. Jen mě mrzí, že je černobílá...

Poslední obrázek je z výtvarky.Udělala na tom papíru botu - a to doslova. Pěkný plátěnky...
Bota

A je zase konec... Ach... Někdy mě to trochu mrzí, ale o to víc se těším na další měsíc.
Tak zase příště já a Mary.

Moje závislost

18. dubna 2012 v 13:12 | Jane (Já) |  O mě a Mary

Hlavně nenápadně...

I ♥ this cosplay!